Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Budynki użytkowe Bieleckie Młyny – oferty sprzedaży i najmu

12 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

12 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia wyróżnione

Budynek użytkowy Bieleckie Młyny

Bieleckie Młyny,świętokrzyskie

830 000 zł290 m² 2 862,07 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:13 949 m²

Dawny młyn - wyjątkowa nieruchomość z wachlarzem możliwości Właściciel bierze pod uwagę możliwość wynajmu, bądź zamiany na inną nieruchomość. W malowniczym otoczeniu lasów.

Szczegóły ogłoszenia

Budynek użytkowy Bieleckie Młyny

Bieleckie Młyny,świętokrzyskie

4 000 zł290 m² 13,79 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:13 949 m²

Dawny młyn - wyjątkowa nieruchomość z wachlarzem możliwości Właściciel bierze pod uwagę możliwość sprzedaży, bądź zamiany na inną nieruchomość. W malowniczym otoczeniu lasów.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia w okolicy

Budynek użytkowy, ul. Piaskowa

Wielkopole,Kielce(Bieleckie Młyny + 13 km)

10 000 000 zł1 096 m² 9 124,09 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Powierzchnia działki:625 m²

NA sprzedaż lub wynajem budynek użytkowy zlokalizowany W centrum kielc przy ul. Piaskowej 18. Budynek trzykondygnacyjny, podpiwniczony. W skład powierzchni wchodzą: piwnica parter 269 m kw.

Szczegóły ogłoszenia

Hala ogrzewana, ul. Kolberga

Czarnów,Kielce(Bieleckie Młyny + 13 km)

5 850 zł195 m² 30 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Oferuję do wynajęcia halę o pow. 165m kw + pom. biurowe, socjalne i 2 wc, zlokalizowaną w kompleksie budynków produkcyjno - magazynowych w dzielnicy Czarnów. Jest to budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Hala klimatyzowana Kielce

Herby,Kielce(Bieleckie Młyny + 13 km)

36 527 zł1 011 m² 36,13 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

| do wynajęcia hala o powierzchni 1011 m 2, zlokalizowana w Kielcach w północno-zachodniej części miasta. Obiekt znajduje się niedaleko węzła S7, jest dobrze skomunikowany.

Szczegóły ogłoszenia

Hala ogrodzona

Ślichowice,Kielce(Bieleckie Młyny + 13 km)

11 771 zł328 m² 35,89 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:2 689 m²

| do wynajęcia hala o powierzchni ok. 328,5 m2, zlokalizowana na parterze w budynku usługowym zmodernizowanym w 2024 roku, przy ul. Malików, w kompleksie produkcyjno-magazynowym.

Szczegóły ogłoszenia

Budynek użytkowy, ul. Zagnańska

Sieje,Kielce(Bieleckie Młyny + 13 km)

27 875 zł1 115 m² 25 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia: przestronny magazyn z opcją wynajmu biur Kielce, ul. Zagnańska Oferujemy na wynajem obiekt magazynowy o łącznej powierzchni 1115 m , zlokalizowany przy ul. Zagnańskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Hala ogrodzona Promnik

Promnik(Bieleckie Młyny + 24 km)

25 000 zł2 078 m² 12,03 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:14 477 m²

Kompleks magazynowo-biurowy do wynajęcia Promnik, gm. Strawczyn Możliwość wynajęcia całości obiektu lub połowy hali. Do wynajęcia nowoczesny kompleks magazynowo-biurowy położony.

Szczegóły ogłoszenia

Hala ogrzewana Górno

Górno(Bieleckie Młyny + 18 km)

3 500 zł100 m² 35 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

| do wynajęcia warsztat samochodowy z dwoma stanowiskami wraz z podnośnikami o pow. ok. 100 m2, zlokalizowany w budynku w Górnie, na ogrodzonej i zagospodarowanej działce.

Szczegóły ogłoszenia

Budynek użytkowy Sitkówka-Nowiny

Sitkówka-Nowiny(Bieleckie Młyny + 10 km)

3 300 000 zł689 m² 4 789,55 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Powierzchnia działki:4 270 m²

Działka inwestycyjna 4720 m z zabudowaniami w strefie przemysłowej Nowiny k. Kielc Na sprzedaż kompleks nieruchomości komercyjnych położony w strategicznej lokalizacji Nowiny, tuż obok.

Szczegóły ogłoszenia

Hala ogrodzona Kielce

Centrum,Kielce(Bieleckie Młyny + 13 km)

3 825 zł123 m² 31,10 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

| do wynajęcia hala produkcyjno - magazynowa o pow. 123 m2, stanowiąca część kompleksu magazynowego, zlokalizowanego w południowej części Kielc. Hala przeznaczona pod działalność.

Szczegóły ogłoszenia

Biurowiec Masłów Pierwszy

Masłów Pierwszy(Bieleckie Młyny + 18 km)

4 500 zł214 m² 21,03 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

| do wynajęcia hala o powierzchni ok. 214 m2 oraz budynek biurowy o powierzchni ok. 122 m2 zlokalizowane w Masłowie Pierwszym. Hala o powierzchni ok. 214 m2 , blaszana, posadzka.

Zamknij
+0 km

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij